Skocz do zawartości
misiek30

Sprzedam Palnik Kipi 20kW - komplet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do sprzedania mój palnik Kipi 20 kW z 2017 roku , cały komplet: Palnik , sterownik ekoMax 850 P2 , ekoSter 200 , ekoNet 400 , podajnik , całe okablowanie , zbiornik 300 litrów i ze 150 kg. pelletu gratis.  Cena 3500zł.  Powód - przechodzę na pompę ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia.  SPRZEDANY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez manx
      Witam
      Mam do sprzedania sterownik tech k1pv4
      Sterownik w listopadzie 2018 otrzymałem nowy
      Okablowanie kompletne.
      Czujnik spalin uszkodzony ( przerwane przewody ) ale działa
      Cena 650zł.
    • Przez albodek
      Dzień dobry, mam do sprzedania Eco palnik Uni II 16 kw firmy Skiepko  + sterownik+ kosz zasypowy 150 kg z podajnikiem .  Palnik przepracował trzy sezony i spalił 7,5 t pelletu.  Gratis piec 16 kw i ma za sobą też trzy sezony i był zrobiony specjalnie pod palnik pelletowy , możliwość palenia drzewem. Sterownik ma trzy tryby obsługi ; 1. sam palnik, 2 . samo spalanie drewna , 3. hybryda- spalanie drewna i jak się wypali drzewo, a jest potrzeba grzania to odpala palnik pelletowy. Cena za palnik 3 000 zł. mój nr tel.536745986   

• Przez kruszdol
      Sprzedam kocioł ogrzewania centralnego Hef Uni Plus 25KW ze sterownikiem ST-37 RS, na podstawie faktury z kwietnia 2013r. za kwotę 4000 zł (do negocjacji).
      Proszę kontaktować się ze mną telefonicznie 602 724 708

• Przez axelf
      Witam. Na sprzedaż posiadam sterownik , sprawny , pochodzący z demontażu (pęknięta dolna obudowa) Jeśli jest zamocowany na kotle, to tego nawet nie widać. W komplecie 3 czujniki , kabel zasilający , kostki. Brak gwarancji. Cena 350 zł wysyłka gratis. Mogę wystawić aukcję allegro, jeśli ktoś by był zdecydowany kupić, ale wtedy należy doliczyć nie wielkie koszty prowizji. Polecam i pozdrawiam ! :)

• Przez Popcorn1
      Sprzedam sterownik do kotła Iryd rtz pid model 601.76 wersja R1 oraz pilot G przewodowy. Sterownik wyposażony we wszystkie czujniki. Zestaw współpracował z kotłem Skamp PV13 zakupionym rok temu. Cena za całość 650 złotych z kosztami przesyłki.
      Sprzedaż z powodu wymiany sterownika na inny. Więcej informacji tu lub na adres mailowy: popcorn1@poczta.fm

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.