Skocz do zawartości
misiek30

Palnik Kipi 20kW - komplet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do sprzedania mój palnik Kipi 20 kW z 2017 roku , cały komplet: Palnik , sterownik ekoMax 850 P2 , ekoSter 200 , ekoNet 400 , podajnik , całe okablowanie , zbiornik 300 litrów i ze 150 kg. pelletu gratis.  Cena 3500zł.  Powód - przechodzę na pompę ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia.  SPRZEDANY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez shaft7
      Sprzedam moduł internetowy do SKZP 02 , orginalny TIMELa cena 270 z przesyłka
    • Przez bernard
      Witam sprzedam sterownik kotła z podajnikiem , zasypowego pracujący dwu stanowo lub w automacie  ie 42 sterownik bardzo mało użytkowany  18 grudnia minęła  dwu letnia gwarancja sterownik w 100% sprawny oprogramowanie i wyposażenie full łącznie z zaworem mieszającym kompletem czujników itp cena do uzgodnienia. polecam .kontakt wiadomości w skrzynce pozdr
    • Przez Kazio321
      Witam posiadam na sprzedaż silownik zaworu ACT 443 Pro Click cena wywoławcza 850zl. Do lekkiej negocjacji.  

• Przez marino166
      Tak jak w temacie, sprzedam nowy na gwarancji. Nie mogę go zwrócić sprzedawcy, bo podpiąłem już czujnik temperatury zewnętrznej. Trochę się pospieszyłem z jego zakupem, teraz zmieniły mi się plany i stąd chcę go sprzedać. Kupiłem za 359 złotych. Myślę, że za 300 go oddam. Gwarancja 24 miesiące

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

• Przez krzyhar
      Dzień dobry, 
      do sprzedania mam sterownik pomp firmy TECH model ST-27i
      Cena 150 zł. Wysyłka po mojej stronie.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.