Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Pieca


markrol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Stary dom z lat 70tych, nieocieplony. Pow do ogrzewania 200m. Czesciowo okna wymienione na plastikowe. Obecny piec to Pellets Fuzzy Logic firmy Kostrzewa z 2008r.

Chcę skorzystać z dofinansowania do wymiany pieców. Gaz nie wchodzi w rachubę. Wolałbym ponownie na pellet. Proszę Was użytkowników i fachowców o doradztwo jaki model i Firmy i na jaki rodzaj paliwa?

Bardzo dziękuję z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszesz że gaz nie wchodzi w rachubę, to ja opiszę mój przykład. Byłem osobiście złożyć wniosek o dopłatę na wymianę kotła, zostałem zapytany czy w ulicy jest sieć gazowa, jeśli tak to mogę zapomnieć o dopłacie do kotła na paliwo stałe. W ten sposób zostałem wyleczony z dopłaty, kocioł na eko kupiłem za gotówkę. Sytuacja miała miejsce w powiecie poznańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, altoro napisał:

 

Piszesz że gaz nie wchodzi w rachubę, to ja opiszę mój przykład. Byłem osobiście złożyć wniosek o dopłatę na wymianę kotła, zostałem zapytany czy w ulicy jest sieć gazowa, jeśli tak to mogę zapomnieć o dopłacie do kotła na paliwo stałe. W ten sposób zostałem wyleczony z dopłaty, kocioł na eko kupiłem za gotówkę. Sytuacja miała miejsce w powiecie poznańskim.

za wkopanie rury gazowej najtaniej 7tys srednia cena 9tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pieklorz napisał:

Wbij sobie dane domu na www.cieplowlasciwie.pl

Może wybrać na pellet z opcją zejścia do ekogroszku w razie W czy niekorzystnych cen paliwa w danym czasie. Technix Pel 15 lub 24 zależy co wyjdzie odnośnie doboru mocy

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.