Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buderus Logamax plus GB192i odrębne sterowanie piętrami


sPiDeeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dotychczas piec działał bez zrzutu w domu były grzejniki na 1 jak i na 2 piętrze. Wyremontowałem jedno z pieter na którym jest teraz tylko ogrzewanie podłogowe. Ponieważ chciałem żeby pietra stały się niezależne (dwie rodziny) dodałem do pieca dwa moduły mm100, mieszacz ze sprzęgłem oraz dwie dodatkowe pompy (jedna na 1 pietro - grzejniki, druga na 2 pietro - podłogówka) dokładnie to cały zestaw OTTONE NOVAZONE OT110906 oraz rc200 do sterowania drugim piętrem. Uruchomiłem to wszystko i niby działa, ale.....problem jest z regulacją drugiego obiegu czyli całego jednego piętra z podłogówką. Zadając temperaturę na podłogówkę przykładowo 25c z 17c piec nie reaguje na zmianę, nie podgrzewa kotła. Wszystko niby działa czyli pompka na tym obiegu się uruchamia, zawór mieszający się otwiera ale piec stoi, nie uruchamia ogrzewania i pcha w podłogówkę zimną wodę....Na drugim piętrze czyli na obiegu grzewczym wyłącznie grzejnikowym wszystko jest ok, reaguje w kilkanaście sek na zmianę temperatury, pompką się uruchamia, piec się uruchamia wszystko jest poprawnie. Ma ktoś jakiś pomysł?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.