Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozprowadzenie nawiewów kominkowych


kleofas88

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam kominek na piętrze ale mam zamiar go przenieść do pokoju poniżej i rozprowadzić kanały nawiewowe, bez turbiny. 
Raz czy dwa takie coś widziałem w wylewce, nie mam pojęcia o tym, natomiast widzę, to tak, że pod sufitem na parterze rozjechał bym rurą taką ocieploną wełną do pokojów.
Nurtują mnie takie kwestie:
- pokoje u góry zgodnie z grawitacją będą grzały, co natomiast z pokojami na dole? u góry kratki nawiewowe w ścianie 25cm nad podłoga, podobno lepiej niż w samej podłodze, a na dole kratki były by pod samym sufitem? będzie to jako tako grzało wtedy? najbardziej się i tak obawiam czarnego sufitu przy nawiewie
- w tej chwili remontuje pokój, i chciałbym z niego w dól spuścić sobie kratkę, podrzucił by kto linka co powinienem kupić? Z pokoju przebił bym się do pokoju na dól, to chyba są takie kształtki 150x50 prostokątne, i pod sufitem w pokoju na dole wjechał bym do spiżarki gdzie by szła rura 150ocieplona, dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.