Skocz do zawartości
IGNOROWANY

beretta exclusive green he 25 bsi problem z dogrzaniem


olo87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od podłączenia w/w pieca gazowego występują dwa problemy , z którymi nie jestem się w stanie uporać.Pierwszy z problemów polega na tym , że nie jestem w stanie dogrzać domu o powierzchni 100m2, w każdym z pomieszczeń użytkowych są inne temperatury i różnice wahają się od 1-2 st.Posiadam jeden regulator wykorzystujący wi-fi do komunikacji z piecem i ustawiam go w pomieszczeniu gdzie wg mnie jest najzimniej, ponad to do pieca został podłączony zewnętrzny czujnik pogodowy.Przy ustawieniu na regulatorze temperatury 23.st piec pracował przez 16h i nie był w stanie osiągnąć zadanej temperatury , najwyższa temperatura odnotowana na regulatorze wynosiła 22.08 najmniejsza 20.4.Drugi problem występuje na tzw rozdzielni, podczas grzania przepływy spadają do 0 lub 0,5 L/min i w żaden sposób nie jestem w stanie ustawić ich na 1L/min.Znajomy , który w przeszłości posiadał uprawnienia do montażu poinformował mnie o nieprawidłowo podłączaniu na piecu , zdj w załączniku.

Jeżeli możecie pomóc , zanim wydam na serwis kolejne 200zł będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Up.

Właśnie zauważyłem , że podczas dogrzewania wody w zbiorniku piec zaprzestaje grzania podłogówki. 

piecyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.