Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalatorzy godni polecenia na Dolnym Śląsku


daniel6230i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wiosnę przyszłego roku zaczynam budowę swojego domu. Co do sposobu jego ogrzewania po wielu rozważaniach padło na pellet. Po przeczytaniu bardzo wielu wątków na tym forum i nie tylko szczerze mówiąc wiem chyba jeszcze mniej niż wcześniej... Najważniejsze to chyba pionowy wymiennik i możliwość szerokiej modulacji mocy, to tak w dużym skrócie. Po wyliczeniach ozc na stronie ciepłowłaściwe.pl wyszło mi coś takiego:

http://cieplowlasciwie.pl/wynik/66br

Czyli piec rzędu 10-12kW maksymalnie. Racjonalny przedział cenowy jak dla mnie to ok 12-13k zł za takie rozwiązanie. Sam skłaniałbym się do pieca o mocy 10kW (modulacji 3-10kW). Stąd myślałem nad rozwiązaniami firmy Defro Gamma 10kW. Ewentualnie piec Kamen Kompakt Lux 12kW (od roku ma go znajomy i chwali, modulacji 3,6-12kW) tylko, że tutaj mamy poziomy wymiennik.

Ale najważniejszą rzeczą jest napewno osoba montujaca cały ten zestaw. I tu rodzi się moje pytanie, czy jesteście w stanie poleci kogoś z dolnego śląska? Kogoś kto jest w stanie mi to wszystko co niezbędne sprzedać, poprawnie zamontować, uruchomić i świadczyć ewentualne usługi serwisowe? Nie muszą to być rozwiązania oparte na moich powyższych propozycjach. Jestem otwarty na inne modele odznaczające się tymi właściwościami (pionowy wymiennik, szeroki zakres modulacji, itp.). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.