Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kocioł jednofunkcyjny?


pawelw123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem prosić o pomoc w wyborze kotła gazowego, ponieważ kocioł który mam obecnie już padł, dlatego muszę jeszcze w tym miesiącu zmienić na nowy. Nie mam w tym temacie większego pojęcia, a chciałbym kupić kocioł który będzie oszczędny, bezawaryjny i z dobrym sterowaniem. Do ogrzania mam dość stary dom (ale dobrze docieplony) 300m z pietrem i poddaszem. Znajomy instalator poleca mi dedietrich MCR3 argumentując ze to bardzo dobry i solidny kocioł, z dobrym serwisem w dobrej cenie, twierdzi ze zamontował ich już sporo i naprawdę dobrze się sprawują. Twierdzi również że nie ma sensu dopłacać do Droższych kotłów takich jak np Viessmann vitodens 200-W czy Bosch Condens GC9000iW 30EB „Bo to to samo, a dopłaca się tylko za markę” (O te kolty zapytałem go ja, ponieważ gdzieś w necie o tych modelach czytałem i je polecali) Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat czy rzeczywiście tak jest? On polecił mi jeszcze - jeśli chce coś droższego Kocioł Buderus gb172. Dodam jeszcze że nie mam podłogówki tylko same grzejniki!  Z góry dziękuje za pomoc!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.