Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Twin Bio luxury 16 kw kalorycznosc paliwa i zmiany serwisowe


Arek2107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam male pytanie ktore mnie bardzo nurtuje  w instrukcji wyczytalem taka pozycje  jak ''kalorycznosc paliwa'' sa to ustawienia serwisowe do ktorych nie mamy dostepu.Podczas pierwszego ruzruchu serwisant ustawia ten parametr dajmy na to na 19kj . Co stanie sie  gdy bede palil innym pelletem o kalorycznosci np. 16kj ,jak bedzie zachowywal sie piec czy ta zmiana bedzie jaks dyrastyczna  czy mozna sobie odpuscic ta zmiane w ustawieniach serwisowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kaloryczność najmniej bym się martwił, obawiam się, że będziesz miał inne, poważniejsze problemy z tym kotłem. Gdybyś poczytał trochę forum zanim zamówiłeś Kostrzewę, zastanowiłbyś sie 2 razy nad zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz dom, jak ocieplony, jaka instalacja i czego oczekujesz od kotła, bo od tego trzeba zacząć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz docieplać? Bo na razie to bida, Panie:-). Zapomnij o niskim spalaniu pelletu

Jaki budżet na kocioł jest przeznaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie po bożemu robisz, kolego. Najpierw się ociepla, później dobiera kocioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty oczekujesz? Chcesz dobrać kocioł, który będzie działał optymalnie przed i po ociepleniu? Rozumiem, że przy tak lichym ociepleniu pompa musiałaby pracować cały czas? 

Są dwie opcje. Kupujesz większy kocioł z buforem i wtedy masz układ uniwersalny, albo wybierasz kocioł z dobrą modulacją, ale wtedy kwota 13 tys nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.