Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Edilkamin Bering


Sylvio

Rekomendowane odpowiedzi

Bering ma system Leonardo który optymalizuje proces spalania, taki system ma na przykład moja Laguna w Termice tego nie ma. Jest na forum kolega @Puławiak , mi montował Lagunę jego wiedza na temat kotłów pelletowych w tym kotłów firmy Edilkamin jest ogromna. On napewno Ci pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDzieki za odpowiedz.

Zastanawia mnie jeszcze czemu na stronie Firmy Edilkamin nie ma wzmianki o piecu Termice i Beringu.

Przymierzam sie do kupna pieca na pellet do domu. Nie musi miec wodotryskow. Chce zeby byl niezawodny i ekonomiczny i dlatego zwrocilem uwage na Termike i Beringa. Wczoraj jeszcze znalazlem piec

Ferroli Biopellet Tech.

Ma bardzo atrakcyjna cene.

No i caly czas mnie zastanawia ta Termika ze strony http://kotly-pellet.pl/domowe-kotly-pelletowe/144-kociol-na-pellet-termika-12-kw.html#/vat-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferroli Biopellet też kocioł godny uwagi no i cena bardzo "atrakcyjna".

Kotły Edilkamin (Termika, Laguna, Bering), Ferroli czy inne włoskie konstrukcje to bardzo dobre kotły działające na zasadzie "włącz i zapomnij". Oczywiście jeśli są prawidłowo zamontowane i obsługiwane; ochrona powrotu (minimum 55°C), temperatura na kotle około 70°C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.