Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

czarnyziutek

Sprzedam zawory różne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

jak na foto

27 sztuk 1/2" śrubunek SENA
14 sztuk 1/2" SENA
52 sztuki 3/4" śrubunek SENA
7 sztuk 3/4" SENA
9 sztuk 1" śrubunek SENA
10 sztuk 1" SENA
2 zawory 1 1/4" śrubunek SENA
8 sztuk 1 1/4" SENA
2 zawory 1 1/2" SENA
5 sztuk 3/4" GIACOMINI
2 sztuki 1 1/4" GIACOMINI
2 sztuki 1" śrubunek GIACOMINI
9 sztuk 1/2" minizaworek VALVEX
4 sztuki zaworek spustowy 1/2" GICOMINI
4 sztuki zaworek spustowy 1/2" SCHELL
2 sztuki zaworek spustowy 1/2" SENA
1 sztuka Zaworek spustowy 1/2" noname
6 sztuk odpowietrznik 1/2" FLAMCO
2 sztuki odpowietrznik 1/2" GIACOMINI
zawór bezpieczeństwa 6 bar 1/2" WATTS
Konsola do CWU 6 bar FLAMCO
Konsola do CO 3 bar FLAMCO
śmiało pytać
najchętniej odbiór osobisty Warszawa duża waga towaru

cena wyjściowa 2500 - jestem skłonny do negocjacji

20180531_104451_resized.jpg

Edytowane przez czarnyziutek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapraszam do negocjacji, jestem dość elastyczny jeśli chodzi o ceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jakub1213
      sprzedam rury w zwojach tece flex średnica 20 (100mb) i 25 (2×50mb) cena do uzgodnienia ale coś około połowy ceny katalogowej nr tel 6097674910
    • Przez mhosaja
      CENA ZA CAŁOŚĆ 1500ZŁ (DO NEGOCJACJI)
      W związku z modernizacją pieca, tj. przeróbką na pellet, sprzedaję to, co wymontowałem z pieca (Krzaczek SKP 3D o mocy 18kW):
      1. Palnik żeliwny retortowy Ekoenergia II o mocy modulowanej do 25kW z żeliwnym podajnikiem ślimakowym i wentylatorem. Jest to najczęściej montowany palnik Ekoenergii w piecach do użytku domowego. Infomacje nt. palnika ze strony producenta: http://ekoenergia.eu/palnik-retortowy-producent/
      Palnik kompletny, gotowy do montażu.

2. Sterownik kotła TECH ST-480 z PID. Jest to zaawansowany model umożliwiający pracę w trybie automatycznym (algorytm regulacji PID) oraz dwustanowym. Sterowanie pompą CU, CWU, podłogową, cyrkulacyjną oraz zaworem mieszającym. Możliwa regulacja pogodowa (czujnik pogodowy w zestawie) oraz pokojowa. Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły (dodatkowe mieszacze, moduł internetowy itp.). Sterownik kompletny i gotowy do montażu. Z całym okablowaniem, czujnikami temperatury, tablicą przyłączeniową.
      Więcej o sterowniku: https://www.techsterowniki.pl/p/st-480-zpid

3. Stalowy zasobnik na paliwo na ok 150kg ekogroszku kompatybilny z oferowanym podajnikiem.

Kotła używałem 3 sezony i paliłem dobrej jakości ekogroszkiem (w ostatnim sezonie spaliłem na próbę ~1 tonę pelletu).

Szczegółowe dane na temat kotła, z którego wymontowałem poszczególne elementy dostępne na stronie producenta: http://www.krzaczek.eu/kotly-z-podajnikiem/skp-3d/

Możliwa sprzedaż pojedyńczych elementów. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania (607848229).
    • Przez JWJ
      Sprzedam kocioł Ling COMBI (żeliwny, z płaszczem wodnym, symbol LC 5 W). Mam go już 10 lat - pochodzi jeszcze klika. Gdyby nie gaz, na który przechodzę, sądzę że 2-gie tyle jeszcze go eksploatowałbym. Wymienione najważniejsze elementy w ub.r.: sterownik + moduł (mam zapas), ślimak podajnika, STB + czujnik, kondensator motoreduktora i wentylatora, deflektor - 4 lata temu. Piec nowoczesny, inteligentny (pełna pogodówka, sterownik RecalArt, na zaworze 4-drogowym). Daje radę ze wszystkim - ogrzewanie domu 250 m2, cwu - wymiennik 250 l. Elektromet-u, chodzi non-stop od zakupu (latem tylko na podtrzymaniu, zasobnik 150 kg ekogroszku wystarcza na 3 tyg. - 3 osoby w domu). Mi pali 5,5-6 t węgla/rok (budynek ocieplony, zimą utrzymuję ok. 22 st. C). Chętnie pomogę z know-how (ustawienia, w tym serwisowe, dobór czasów itp.). Lokalizacja Sochaczew. Cena 3 tys. zł (do negocjacji). Tel. 510 029 627.

• Przez maciejmi
      1" dn 25 czas 135s. 10/230 10nm. 2 sztuki
      Posiadam też sterownik do system delta 200 3d
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.