Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Moderator Biomaster


tomek3216

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Mam pytanie do forumowiczów - czy ktoś może posiada kocioł firmy Moderator z Hajnówki - Biomaster ?

 

Link do strony :

 

http://www.moderator.com.pl/produkty/dla-domu/kotly-automatyczne-co-biomaster-5-klasa

 

 

Jestem ciekawy czy ktoś go użytkuje, ponieważ zastanawiam się nad jego kupnem, posiada kilka rzeczy wartych uwagi - wymiennik poziomy z mechanicznym czyszczeniem, motoreduktor do wyciągania popiołu do zewnętrznej skrzyni, samoczyszczący palnik.

 

 

Będę bardzo wdzięczny ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Tomek3216 firma na krańcu upadłości. Daj sobie spokój z odpopielaniem i innymi wynalazkami. Proszę Cię ja mieszkam na miejscu i znam jej produkty. 

Nie chcę tu pisać o firmie z mej miejscowości w negatywny sposób bo to nie wypada. 

Kup kocioł a w zasadnie jego serce w który jest wyposażony czyli palnik. Jaki to już wiesz a reszta to kupa złomu z blachy bele jakiej do tego dołożony szamot za grosze na ścianach , wszystko w ładnej obudowie z blachy pomalowanej na różny kolor. Doklejone naklejki 5 klasa ecodesing i bozia wie co jeszcze. Za badania płacą klienci i te naklejki. A ceny sam wiesz jakie są. 

Nie drąż tematu bo nie warto. Doposaż się w to co napisałem i będziesz bardzo zadowolony. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.