Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Beretta Ciao Green 25 C.s.i


gosopick

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Jestem laikiem w tej tematyce dlatego chciałbym zaczerpnąć porady. Otóż mój problem wygląda następująco. We wrześniu 2017r odebrałem mieszkanie od dewelopera. Oby moc zacząć wykańczanie założyłem kran na zimną wodę potem został podłączony Geberit. Od razu zauważyłem dziwne zjawisko mianowicie piec w momencie otworzenia kranu z zimną wodą i jego zamknięciu włącza się na kilka sekund bądź w sytuacji gdy spuszczam wodę w toalecie (było tak za każdym razem). Po zgłoszeniu awarii hydraulik który robił instalacje założył zawór zwrotny na zimniej wodzie przed piecem (serwis Beretta też takie coś zalecił). Zabieg ten pomógł (owszem zdarzyło się że piec się załączył ale bardzo rzadko może raz na 15uzyc wody). Teraz po dwóch miesiącach od założenia tego zaworu znów sytuacja się powtarza. Założyłem baterię i zawory do pralki zmywarki. Za każdym razem czy wezmę wodę z prysznica z podłączenia pralki lub zmywarki lub spuszczę wodę w toalecie piec się włącza. Zauważyłem też jedna dziwną rzecz jeśli w baterii umywalkowej w łazience jest założony perlator wody sytuacja z włączeniem pieca na zimniej wodzie nie występuje jeśli natomiast wykręcę perlator piec się  włącza. Już nie wiem co robić.Serwis Beretta ewidentnie twierdzi że jest gdzieś połączona ciepła woda z zimną i dlatego tak się dzieje. Dodam że na osiedlu jest 44 takie piece i taki przypadek jak mój jest jeszcze tylko jeden. Nie wiem sam co już mam robić a wiem że u innych tak się nie dzieje. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.