Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seko Maxx Pelet Le


slawul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post na tym forum i od razu pytam czy ktoś z forumowiczów użytkuje ten kocioł?
Noszę się z zamiarem przejścia z systemu opalania miałem na pellet i szukam odpowiedniego kotła który spełniał by moje wymagania.
Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie prosiłbym o informację.
Dużo jeszcze mam czasu czerwiec-lipiec planuję wymianę, co do wyboru SEKO nie jest decyzją ostateczną może innej firmy, ale przeszukując forum nie znalazłem żadnych informacji o tym kotle.
 
Dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymagania to czysto, ciepło i milusio. A na poważnie to pytam o ten kocioł gdyż na stronie SEKO to o nim niewiele żeby nie powiedzieć prawie nic.

Napisali że od 12 do 38 kW dla mnie przy powierzchni grzewczej około 120 m2 to myślę że 12 kW wystarczy zależy od tego jakie ma parametry ten kocioł.

Na początku napisałem że dużo jeszcze mam czasu, ale wolę za w czasu dokonać wyboru, a padło na SEKO bo ma palnik kipi i nieduże wymiary, no i to że mam 20 km. do producenta i powiem jedno że jestem umówiony z ich przedstawicielem na sobotę. Brałem jeszcze pod uwagę BIAWAR i MPM, ale chciałbym dokonać  takiego wyboru żeby potem nie żałować.

 

Dziękuje za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.