Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kg Elektronik Sp-05 Coś Nie Tak


pawelb5913

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sezon grzewczy powoli rusza a u mnie jakaś mała awaria chyba. Mam sterownik sp-05 firmy kg elektronik przy moim piecu zasypowym i pojawił się taki problem. Jest opcja USTAWIENIA WŁASNE, w tej opcji między innymi można ustawić moc dmuchawy tzn na jakich obrotach dmuchawa ma pracować. Problem w tym że dmuchawa pracuje tylko na maksymalnych obrotach. Jest dziesięć poziomów do ustawienia. Który by się nie ustawiło, dmuchawa pracuje tak samo. Gwarancja sterownika minęła w kwietniu. Można to ogarnąć samemu.?? Proszę o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z producentem sterownika. Zasugerowano mi żebym spróbował ustawić typ dmuchawy wchodząc w opcje serwisowe sterownika. Ustawiałem to rozpoczynając użytkowanie kotła ale ok, skoro tak mi powiedzieli to tak zrobiłem i okazało się że pomogło :D .

Także coś musiało się poprzestawiać, może ze względu na dłuższą przerwę w dostawie prądu po ostatnim huraganie "KSAWERY". Nie ważne, problem rozwiązany  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.