Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podajnik Slimakowy - Pisk - Weber Reto Duo


balbinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nowy sezon grzewczy i w tym roku juz chyba zwariuje jak nie dowiem sie czemy piszczy podajnik slimakowy. Nie zawsze ale jednak podczas pracy slychac pisk.  czasem tylko chwile a czasem przez pare sekund. myslalam ze to wina spiekow, ktore sie porobily w tym kolanku i na wianku obrotowym. wyczyscilam kolanko do samego dna. bylo tam troche spiekow na slimaku. pare godzin bylo w miare cicho a teraz znow. i nie wiem teraz gdzie dalej szukac zrodla pisku. stojac obok pieca nie jestem w stanie okreslic jednoznacznie skad dobiega ten pisk. na moje ucho to raczej ze srodka pieca a moze i ze slimaka? czy moze to byc np. zle wypoziomowanie podajnika? dodam, ze pisku byly slyszalne od samego poczatku uruchomienia pieca. ale najpierw walczylam ze spalaniem i kopczykiem. teraz mam kopczyk, spalanie na poziomie 30 kg na dobe, jak cieplej to i ponizej 20 ;-)

Prosze o porade gdzie i jak znalezc zrodlo pisku. czasem jest on strasznie glosny ze slychac nawet w domu.

moze trzeba cos posmarowac? co? Gdzie? czym?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.