Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbiorniki Akumulacyjne W Kotłowni Na Paliwa Stałe


Gość Hydra1976

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż widzisz Samborze kochany, skoro bywasz na innych forach tematycznych i wyciągasz z nich przydatną sobie wiedzę, to tym bardziej powinno zależeć Ci na tym, żeby takie tematy jak ten nie powstawały, bo sam kiedyś zostaniesz zrobiony w przysłowiowego....

Forum które na takie coś pozwala staje się niewiarygodne. Ludzie przestają rozróżniać co jest prawdziwą bezinteresowną poradą, a co wyrafinowanym marketingiem.

Wiesz dlaczego zobowiązano stacje TV do informowania o lokowaniu produktu? Wielu śmieje się z Elektrody, ale tam jest to nie do pomyślenia. Możesz zapłacić za baner reklamowy, możesz zareklamować swoje usługi w podpisie w zamian za wkład włożony w forum, ale wszelkiego rodzaju kryptoreklama, czy ukryty marketing jest tam stanowczo i nieodwołalnie tępiony, a konta takich osób są blokowane lub usuwane.

 

Ale gdzie tu lokowanieproduktu??? CHYBA W TWOIM AVATARZE !! Po widać masz Zębca w logo !!! Kogo się Chłopie czepiasz ? SIEBIE WEŹ ZA ŁEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Zębca w awatarze mistrzu, bo w takim kotle palę. Nie używaj niepotrzebnie caps locka i jak piszesz Niemcy z dużej litery, to rób tak samo z Ukrainą. To również nazwa państwa.

Nie wiem o co chodzi ? Co ma też do postu Pana idiotyczny wpis ?

Wpis nie jest idiotyczny, to raczej Ty robisz go z siebie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz, to Ci wyjaśnię. Na tym forum zakłada temat pan Hydra1976, a na muratorze dokładnie słowo w słowo taki sam zakłada pan badaczkotłów, który ma na tym forum również swoje konto, więc mój malutki rozumek podpowiada mi, że obaj to ta sama osoba, która gra z forumowiczami i administracją forum w tzw. ch....

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to wchodzimy do profili obu gagatków, klikamy" moja zawartość", potem klikamy "tylko posty", czytamy je dokładnie i po chwili lektury wypocin obydwu panów wiemy, że jednak kolega łysy miał rację ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.