Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06/21/25 uwzględniając wszystkie działy

  1. witam wszystkich i proszę o pomoc tydzień temu zainstal0wano mi piec na pellet i drewno usługa kompleksowa z uruchomieniem plu części piec z palnikiem kipi i sterownikiem eko max 920 w kotle nie zamontował mi czujnika spalin co jak wyczytałem jest podstawa dzwoniąc do serwisanta mówi mi że czujnik jest nie potrzebny bo sterownik jest ustawiony dobrze gdy się uparłem przestał odbirać telefony co sądzicie czy powinien być ten czujnik i czy możecie polecić dobrego serwisanta do zamontowania tego czujnika
    1 punkt
  2. Kotły Marciniak Feniks Uni Bio z automatycznym podajnikiem paliwa piec 13kw na 160m pellet drewno
    1 punkt
  3. @aaa1321W moim rodzinnym domu jak padł MPM musiała być podjęta szybko decyzja też był brany pod uwagę Konstal KDS 20 , niestety trzeba było czekać kilka dni a noce były chłodne więc padło na dostępny w miejscowym sklepie z dobrymi opiniami użytkowników kocioł KAMEN WDS 20 kw , po niecałym miesiącu użytkowania trzeba przyznać że jest dużo łatwiejszy w eksploatacji ma certyfikat na drewno i węgiel ruchomy ruszt klapka oddymiająca otwierana dźwignią która przy paleniu drewna nie jest używana , brakuje klapki w drzwiczkach zasypowych ,o dziwo nie ma żadnego dopływu PW przez regulowane klapki jak to jest w innych markach tylko PW bierze z popielnika i to działa ,komora zasypowa sucha a w kotłowni zapach drewna a nie dymny swąd jak to było wcześniej . Konstal DKS też może być prostym i dobrym kotłem ,też czekam na opinię użytkownika.
    1 punkt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.