I co teraz mam zrobić?
Po 3 latach użytkowania pieca kupować nowy sterownik????!!!!
Firma technix powinna dostać grupowy pozew do sądu.
Tak samo w autach, jest wada fabryczna i jest akcja serwisowa nawet po gwarancji i usuwają usterkę. Przecież ten sterownik kosztował tyle kasy,mogłem sobie za te pieniądze timela kupić !!!Co za sku.wysyny!!!
Jak tylko się da i będę namawiał ludzi żeby się do mnie przyłączyli i wytoczymy im sprawę!