Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06/05/25 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
  2. I co teraz mam zrobić? Po 3 latach użytkowania pieca kupować nowy sterownik????!!!! Firma technix powinna dostać grupowy pozew do sądu. Tak samo w autach, jest wada fabryczna i jest akcja serwisowa nawet po gwarancji i usuwają usterkę. Przecież ten sterownik kosztował tyle kasy,mogłem sobie za te pieniądze timela kupić !!!Co za sku.wysyny!!! Jak tylko się da i będę namawiał ludzi żeby się do mnie przyłączyli i wytoczymy im sprawę!
    1 punkt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.