Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienia Sterownika K1Pv4Pz Defro Komfort Eko 12Kw Pz


marvin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jeżeli K1Pv4 PZ to wybierasz swój palnik (jaka moc i jaki), opcja PID, klikasz na rozpalanie (rozpalasz) i palisz.

Jeżeli palisz w trybie letnim zadana CWU jest zadaną kotła.

Nie wiem o jakie ustawienia dokładnie pytasz. To co podałem jest podstawowe. Reszta wedle potrzeb urządzeń podłączonych do sterownika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o palenie miałem na tym palniku ekoenergi z malym palnikiem. Jak te palniki sobie z tym radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miałem nie miałem do czynienia, sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja palę miałem na małej Ekoenergii  w Eko komfort 15kW PZ praktycznie od maja 2016. Plusy to przede wszystkim cena, na minus jak na razie widzę, że ogólnie jakby więcej syfu w kotłowni. Palę w trybie PID i ogólnie problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami są kalafiory ale stosunkowo małe, większość praktycznie popiół. Miał Chwałowicki 27 ale ze składu...musiałbym jednak spróbować prosto z kopalni, bo mam podejrzenia, że mam w nim jakieś dodatki:) Ale ogólnie nie jest źle. Acha, jest na tyle drobny, że ciężko przesycha w piwnicy. Jak ładuje do podajnika to staram się zgarniać z góry to suche, bo jak wezmę z głębsza i nawale za dużo do pieca to zdarzało się, ze zawieszał mi się przy tym zwężeniu na dole zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.