Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Kocioł


marcinraven

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Znalazłem kocioł Sztoker z nowym typem palnika,według producenta rewelacja

Co myślicie o tym kociołku?

link:http://www.komiz.pl/sztoker.html

Myślę ,że faktycznie może być to przebój,jeśli firma zapewni odpowiedni serwis i jakość produktu słowem zadba o klienta

Zębiec wprowadził w KPM Duo z palnikem rynnowym czyżby nadchodziła nowa era palników ? Czas pokaże ,czy te nowości się sprawdzą i jak zareaguje konkurencja

W sumie to bardzo dobrze ,że pojawiają się takie rodzynki na rynku konkurencja wymusza postęp a na tym korzystamy my wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie zrozumieliśmy zauważ ,że nigdzie nie twierdzę ,że jest to super kocioł raczej zadaję pytanie do ludzi na forum z większym niż ja doświadczeniem a czy jest to bubel czy coś lepszego niż kocioł z palnikiem retortowym nie wiem Kocioł jak kocioł tu nic nowego raczej już się nie wymyśli chodzi mi raczej o ten palnik jego wady i zalety

Sam jestem przed zakupem kotła i na placu boju pozostal klimosz combi i cichewicz futura s dual ewentualnie klimosz ling duo. Dla mnie liczą się opinie użytkowników renoma firmy serwis itp.

Gdyby kocioł Sztoker miał dodatkowe palenisko może ale tylko może bym o nim pomyślał .

A wiec proszę nie mów mi ,że coś reklamuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

jestem tu nowy jednak posiadam kocioł Sztoker 25

jestem z niego naprawdę zadowolony, bardzo duży atut to prostota obsługi sterowania no i funkcja ADC, nie muszę się martwic przy zakupie nowego paliwa ponieważ sterownik sam ustala sobie częstotliwość podawania.

ostatni groszek zakupiłem u Wesołka i kocioł pracuje na następujących nastawach czas podawania 15 sek przerwa 60 sek natomiast korekta ADC wydłużyła jeszcze czas przerwy o średnio 25-30% czyli podawanie następuje co 75-80 sek

gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie się podzielę doświadczeniami z tym kotłem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza sterowaniem jest także dość ciekawa moim zdaniem konstrukcja paleniska, która umożliwia palenie na temp min 40 stopni Celsjusza bez zaworu mieszającego i nie ma śladu najmniejszej wilgoci w najniższych elementach kotła

napisałem paleniska bo kocioł ten nie posiada palnika w rozumieniu kotłów retortowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.