Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimosz minipellet sterownik rt16


Paweł1985

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że takie porównanie nie ma sensu. Różne kotły, różne moce, różne budynki. Zresztą sam jeszcze szukam dobrych ustawień więc chyba nie ma sensu wzrowować się na moich. 

Do ustawienia czasu podawania i przerwy używałem kalkulatora venmy. Mają na swojej stronie taki kalkulator do swoich palników, z tym, że działa to troszę inaczej. 

https://venma.pl/kalkulator-dawkowania/ wpisujesz ile sypie ci podajnik, potem ustawiasz sobie moc kotła maksymalną jaką chcesz mieć i dostaniesz wynik. Niestety dla mocy minimalnej nie możesz brać z tego co pokaże kalkulator tylko wpisać tak samo jak moc maksymalną i stąd wziąć wynik. Przy tym sterowniku czas podawania jest stały, a w venmnie zmienny. Obroty też trzeba dobrać samemu.

Mój serwisant obiecał mi wysłać tabelkę z czasami od klimosza, jednak do tej pory nie wysłał. Jeśli masz ochotę skontaktuj się w tej sprawie z nimi, może tobie się uda.

 

EDIT

Napisałem głupotę. W tym kalkulatorze sprawdzisz jedynie wartość dla mocy maksymalnej. Jest inny kalkulator ale muszę wykombinować jak go udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.