Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w tematyce podstawowych informacji dla przyszłych elektryków.


Amerykan

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam eksperta o lekkim piórze i dużej wiedzy na temat zakresu punktowego na świadectwach kwalifikacyjnych pod elektrykę i nie tylko.
Bardzo ciężko znaleźć na Internecie przejrzyste informacje na ten temat, które dodatkowo pozbawione są urzędowego bełkotu.

Zadaniem osoby zainteresowanej byłoby napisanie np. postu na grupie bądź nakreślenie formy współpracy.
Czy to za pieniądz czy też bez – zależy mi by powstało miejsce, gdzie osoba szukająca danej rzeczy nie musiała już odwiedzać pozostałych platform.

Mam też trochę materiałów w formie .PDF, które można by było podzielić na moduły i jakoś systematycznie je przesyłać by odbiorca miał stały przypływ różnych nowinek.

Na początek kwestie typu:

Najczęstsze prace jakie wykonujące elektryk – może też przykładowe kwoty za usługę Coś o rynku pracy – zapotrzebowanie / zarobki / wymagania Jaki zakres prac można wykonać posiadając dany punkt na uprawnieniach Jakie konkretnie urządzenia można obsługiwać będzie posiadając dane punkty na uprawnieniach

Chciałbym rozwijać takie miejsce uzupełnione dodatkowo o materiały multimedialne czy też wyposażenie niezbędne do wykonywania roboty.

Jeśli ktoś potrafi pomóc to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej

Tutaj można zerknąć na grupę, w której już coś majstruję https://www.facebook.com/groups/uprawnieniasep


◣━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◢

Prośba o ocenę stylizacji/czytelność i udzielenie wszelakich porad.
Jestem dostępny pod Nr. Tel. ━Tel. 668 108 420 ━

Kłaniam się niziutko...
dziękując z góry za odpowiedz!

279088140_534127984893433_2347710414081978417_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.