Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria sterownika pieca


julek9003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Posiadam piec z podajnikiem od firmy z Pleszewa, typ pieca KWM-SGR o mocy użytkowej 38 KW. Pracą pieca sterował regulator Tigra firmy KOM-STER i właśnie moje zapytanie dotyczy tegoż to urządzenia. Podejrzewam, iż od samego kupna regulator był uszkodzony (błędne wskazywanie temperatury), wada ta jednak nie uniemożliwiała pracy pieca (co najwyżej piec pożerał więcej węgla), jednakże obecnie sterownik całkowicie uległ awarii (po wciśnięciu jakiegokolwiek przycisku włącza się dyskoteka nadto wszystkie kontrolki są zapalone, https://files.fm/u/wrbb6c8bj#/view/qs59sfgms ). W związku z powyższym zwracam się do wszystkich Forumowiczów z prośbą o wskazanie nowego sterownika, do wspomnianego pieca. Z tego co widziałem regulator, który do tej pory posiadałem cieszy się dużą popularnością, jednakże chyba jestem już uprzedzony do tego urządzenia, gdyż właściwie od nowości nie działał on prawidłowo. Za każdą odpowiedź pod niniejszym postem serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • julek9003 zmienił(a) tytuł na Awaria sterownika pieca
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.