Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vaillant multimatic 700 - DZIWNY problem z godzina


DKAK21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo prosilbym o pomoc jeśli ktoś miał podobny przypadek lub wie jak to rozwiązać .

Więc po 2 miesiącach użytkowania  godzina w moim regulatorze temperatury szaleje. Zegar zawsze chodzi za wcześnie o 15min , 30mi  , godzinę nawet 2godziny. Ustawienie odpowiedniej godziny działa na jakiś czas a regulator nie ustawi sobie "swojej" bez względu czy czas letni jest na auto czy na manualnym.

Przez to nawet nie mam jak ustawić np cyrkulacj w danej godzinie. PROSZE o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Lecz problem w tym iż. Posiadam właśnie taki odbiornik. Pierwsze 2 miesiące działało idealnie. Teraz godzina działa jak chce. Przewód idzie po elewacji na zewnątrz i jest dość długi(25m) lecz to jest dozwolona długość. Nie został uszkodzony bo odbiera nadal  dobrze zewnętrzna temperaturę i przez pierwsze dwa miesiące działało idealnie wszystko. Macie pomysł jakiś ? Może moduł uszkodzony ? Wadliwy ? 

Jedyne co znalazłem to post w którym ktoś napisał o takim samym problemie i ludzie radzili odłączyć przewód fizycznie na kilka minut.. niestety Pan już nie odpisał czy to rozwiązało problem. Sam spróbuję to przetestować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwiązany problem gdyby ktoś miał podobnie. Serwisant przyjechał wymienił  odbiornik dcf vrc Vaillant wraz z jakimś modułem(sam nie wiem którym) i wszystko śmiga. Był wadliwy lub uszkodził się(jakieś zwarcie sieci lub coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.