Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cześć chłopaki


SzkodnikRS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chyba nie będziecie zaskoczeni jeśli napiszę że jestem tu nowy ;) Stoję przed wykonaniem swojej pierwszej instalacji grzewczej. Będzie mi w tym pomagać tata oraz mąż siostry mojej żony ( hehe ale misz masz) którzy już w tym temacie "coś" robili. Chciałbym wykonać możliwie jak najprostszą instalację, zejście do piwnicy i "zamknięcie jakiś zaworów nie jest dla mnie problemem".  Więc gdybyście się bardzo nudzili i chcieli wtrącić swoje "3 grosze", oraz odpowiadać na irytujące pytania to zapraszam:)

P.S. Ze względu na liczne obowiązki dnia codziennego mogę odpowiadać z małym poślizgiem.

Pozdrawiam z Toszka, Arek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.b9ac50dd37e1f3d5e19578320f256c81.pngWitaj ! To może nie jest najprościej ale chyba najlepiej w Twoim przypadku. Schemat znalazłem na forum. Ja bym jeszcze podłogówkę wpiął przed zawór 4D 

image.thumb.png.6b02457f0564d2bdf7e17e54be933eba.pngA taki schemat znalazłem też na tym forum, i nawet już tak chciałem robić u siebie, ale po rozmowach z doświadczonym instalatorem robię bez zaworów temperaturowych, na zaworze 4d z siłownikiem i 4 szt pomp. nie jest tanio, ale mam nadzieję że będzie to wszystko ładnie hulać na sterowniku SKZP-02 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ryszard zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.