Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Święta...Święta...


Gość witek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość witek1234

Moi drodzy, może za wcześnie na życzenia świąteczne ale wielu z Was przez nadchodzące dni nie znajdzie czasu by zaglądać na forum. Spotkania z bliskimi , przeżywanie tych wyjątkowych chwil w gronie rodziny, znajomych... refleksje i zaduma. Mam tutaj wiele znajomych osób i im, jak i pozostałym forumowiczom życzę przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, by wszystkie Wasze zawiłe nieraz sprawy ułożyły się po Waszej myśli.

W myśl słów pewnej piosenki grupy Pod Budą -

" przygotujcie suchego drewna,

żeby zimą nie było źle

parę jabłek i trochę chleba

to wam starczy na cały wiek"

życzę Wam aby wszelkie troski i zmartwienia nie były Waszym udziałem. Są tacy , których omijają złe doświadczenia ale nie brakuje takich , którym los ich nie szczędzi. Tym pierwszym gratuluję, drugim współczuję , moim udziałem było  przeżycie wielu złych i smutnych chwil zwłaszcza w młodości. W pogoni za codziennymi marzeniami, spełnianiu ich, zapominamy że szczęście to zdrowie , praca i niekiedy zapewnienie sobie podstawowych potrzeb jak ciepło w mieszkaniu i proste ale w zupełności wystarczające niewyszukane  menu na stole. Bo w tych dniach są inne ważniejsze sprawy i przeżycia .

Przed nami najważniejsze z Świąt , potem Nowy Rok . Patrzmy w przyszłość z optymizmem, choćby życie inaczej kierowało naszym losem. Będzie dobrze ;)

Założyłem ten temat wyłącznie po to by była większa szansa dotarcia do jak największej liczby odbiorców. Napisanie tych słów w jakimkolwiek temacie dotarłoby wyłącznie do osób które w danym temacie piszą. Z mojej strony ten wpis jest jednorazowy i nie oczekuję odzewu, jeżeli jednak ktoś chciałby się również dołączyć do życzeń to proszę bardzo.

Muszę jeszcze rozdać prezenty pod choinkę . Mam nadzieję że spotkam życzliwość :)))

                                                                                        

                                                                                      

                                                                                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.