Skocz do zawartości
kryspin1983

Junkers Afriso 343 click 3d jak poprawnie zamontować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziecko w kotłowni ściągnęło mi z sterownik zaworu 3D Afriso i nie wiem jak długo był ciągnięty A pewnie sterownik kręcił i w lewo i w prawo i mam wrażenie że źle jest teraz ustawiony Próbowałem sam ustawić go w prawidłowej pozycji według instrukcji Nie chyba tylko pogorszyły sprawę podpowiedzcie proszę jak mam go prawidłowo ustawić

Z lewej strony jest zasilanie od pieca z prawej strony zmieszana woda dalej pompa CO od dołu powrót

Zdjęcia pokazują dokładny położenie zaworu i sterownika

20191204_232924.jpg

20191204_233528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3.jpg

• Zgadzam się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super dziękuję faktycznie taka pozycja i wtedy na piątce ustawić pokrętło jest okej dziękuję ci bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Dawid1234
      Dzień dobry, 
      Zamontowany został pięć junkers 24 kw, grzać ma wodę w wymienniku 140 litrow, oraz grzejniki w domu dwukondygnacyjnym ok. 200m użytkowe.. Podłogówka jest ok 40 m kwadratowych i nie jest używana cały czas-używane są grzejniki aluminiowe. 
      Pytanie moje dotyczy czy powinna zostać zamontowana pompa obiegową aby pomogła w pracy kotła. Pompa cyrkulacyjna jest zamontowana. Natomiast pompa do obiegu wody w grzaniu nie. 

Proszę o odpowiedź, jestem zielony w tym temacie
    • Przez annc
      Hej
      Czy mógłby ktoś napisać jakie dane da się w praktyce wyciągać z junkersa (najlepiej cerapur  smart) poprzez MB-LAN2 ?
      Najbardziej interesuje mnie czy jest zużycie gazu i ilość włączen palnika/modulacja..... 
      W necie strasznie ogolnikowe  opisy

Z góry dzięki 
    • Przez MajkB
      Witam
      Byłem już zdecydowany na wybór pieca gazowego tj. Junkers Cerapur Smart ZSB 24-5C GZ 50, ale sprzedawca zachwala mi bardzo DE DIETRICH EVODENS 25kW. Cena jest porównywalna jeżeli do Junkersa doliczymy moduł i regulator. O ile Junkers jest sprawdzony i generalnie opinie ma dobre, to o Dietrich Evodens nie mogę znaleźć opinii. Czy ktoś może ma jakieś opinie odnośnie kotła De Dietrich, ewentualnie potrafi doradzić co przemawia za jednym lub drugim?
    • Przez spike001
      Dzień dobry,
      Chciałbym uzupełnić wodę w swojej instalacji ponieważ zauważyłem, że ciśnienie na piecu spadło. Niestety nie jestem do końca zapoznany z tematem i chciałbym prosić o pomoc w tej sprawie. Czy mógłby mi proszę ktoś doradzić, który z zaworów należy odkręcić aby uzupełnić wodę?

Pozdrawiam.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.