Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobor kotla gazowego do polowy domu


weride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem dom z lat 50tych na pół(ja ide na pietro), w ktorym sa dwie instalacje gazowe - tj. Parter ma swoje, pietro swoje. U mnie na pietrze instalacja gazowa byla robiona w 2009roku. Pietro ma 64m2, dwa pokoje, kuchnia, lazienka - lacznie 4grzejniki i jeden na klatce. Kociol to vaillant 2f turbotec pro. Dom bedziemy ocieplac we wrzesniu, okna nowe. Moje pytanie brzmi jaki kociol polecacie dla mojego przypadku? Rozpatrywalem sie za termetem gold plus? Warto isc w cos takiego? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na rynku ciężko trafić w przedziale 4-5 tysięcy na kiepskie urządzenie.Termet ecocondens gold plus to stosunkowo nowa jednostka i ma duże grono zwolenników instalatorów którzy chętnie montują ten kocioł.Jeśli ktos potrzebuje namiary na taniego sprzedawce to prosze pisac na mail-priv aby nie robic tutaj reklamy.Mam kolege który regularnie montuje kotły Termeta i zaopatruje sie w jednym żrodle w ich kotły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.