Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł żeliwny Kielar eco2 (Viadrus U26)


alfiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedaż żeliwny kocioł kielar eco 2 o mocy 29kw (5 członów, konstrukcja ta sama co viadrus). Kociołek zakupiłem w 2003 roku i czekał na przyłącze pod centralne ogrzewanie. W roku 2016 (październik)został uruchomiony i pierwszy raz napełniony wodą. Dwa miesiące było palone węglem a później został w nim zamontowany palnik na pellet (posiadam konstrukcje półek do zamontowania w celu lepszego spalania i wydłużenia drogi spalin. Przez kocioł przepływa gorąca woda z centralnego żeby był wygrzany i nic się z nim nie stało. W środku jest czysty i niezasmolony. Oczywiście kocioł może pracować jako zasypowy wystarczy wstawić blachę w miejsce montażu palnika przykręcaną na śrubach i dodatkowe drzwiczki w komorę zasypową(wszystko posiadam).Do kotła mam regulator temperatury i dmuchawę. Kocioł naprawdę używany tylko dwa miesiące na węglu i resztę sezonu na palniku pelletowym. Dla składających poważne oferty podeślę zdjęcia. Cena 1800 do negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.