Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Futura Econo 25kw + RK2006L2


purflux

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze pomoze/doradzi co do ustawień pieca jak w temacie ?

Ewentualnie jest ktoś może z okolic Wrocławia/Jelcza-Laskowic/Olesnicy kto ma doświadczesnie i mogłby za odpowiednia opłatą ustawić/doradzić jak ustawić ten sterownik ?

Duzo czytałem na forum i nie tylko i są sprzeczne informacje co do ustawień. Np. spotkałem się z tym że przesłona wentylatora ma być zamknieta/przymknieta lub calkiem otwarta?

Ekogroszek jest z górnej pułki -28-30tys kalorycznosc ( +/-900zł ) a robią się spieki i żużel. Po 2 tyg wyczystka cała w sadzy. Ciezko mi określic zuzycie na dobę ale myślę że to min 25kg. A w duze mrozy jeszcze wieksze. A czytam gdzieniegdzie to pisza ze spalaja piece 15kg/doba.

Dom ok 200m ,  zbiornik CWU 200L o ile dobrze pamietam. Kaloryfery + podłogówka kuchnia i czesc salonu.

Piec stoi i nagle zaczyna pracować - sygnał ze sterownika w salonie - zapala się kontrolka od kaloryferów na strerowniku po czym za chwile staje i znowu nie pracuje. Dziwi mnie takie zachowanie sterownika bo jak dostaje sygnał od sterownika w salonie to powinien pracować az do zalaczenia pompy ktora podaje wodę do kaloryferów. A nie zaczyna pracowac po czym staje. 

Sterownik: 500_500_productGfx_62ba517f10b4ee6cbbd02

Piec: i-cichewicz-futura-econo-25kw.jpg

 

W razie czego mogę spisać aktualne ustawienia poszczególnych parametrów sterownika pieca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.