Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik pancerpol pps 17


Bulala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć jak sprawdzić obroty czy są lewe czy prawe motoreduktora nie wiem czy to normalne ale u mnie podawanie eko jest 1x1 teraz mam 30 sek podawania i 30 sekund przerwy nic się nie przesypuje eko dobrze się wypala pod. Galmet kwpdm 17kw z obrotową retortą jest to mój drugi piec kiedyś miałem zębca i przełożenia były zupełnie inne 1do 3 przejmować się tym czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miał byś lewe obroty to nie podało by opału bo ślimak kręcił by się w odwrotnym kierunku a przełożenia obrotów to osobna sprawa za to odpowiada motoreduktor

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Ja też mam tak wolny reduktor i też do pancerpola z tym że do pps15 , mój podajnik podaje 6,6kg/godz , pewnie w twoim taki sam reduktor zastosowali tylko inna rura grubsza bo moja ma chyba 10cm średnicy ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bulala napisał:

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć jak sprawdzić obroty czy są lewe czy prawe motoreduktora nie wiem czy to normalne ale u mnie podawanie eko jest 1x1 teraz mam 30 sek podawania i 30 sekund przerwy nic się nie przesypuje eko dobrze się wypala pod. Galmet kwpdm 17kw z obrotową retortą jest to mój drugi piec kiedyś miałem zębca i przełożenia były zupełnie inne 1do 3 przejmować się tym czy nie ?

Witam

Kolega się tym nie przejmuje, są przekładnie, które pełen obrót w około 1,5minuty wykonują (duże przełożenie za to mniejszy silnik) pozornie oszczędność bo moc 4x mniej pobiera prądu jednak robi to 3x dłużej i do tego opory przekładni często większe więc bilans praktycznie na zero... taka innowacja..... jednak nie do końca..... są dużo cichsze!!!

Ustawić aby było dobrze .... alleluja i do przodu :)))

YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.