Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie detekcji braku paliwa Ecomaxx


poll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem. Niestety nie mogę zrozumieć i ustawic czas detekcji braku paliwa w ecomaxx r3 w ustawieniach mam 2 parametry do zmiany. 1. Czas detekcji braku paliwa 2.Delt braku paliwa. W 1 mam możliwość ustawienia czasu od 0 minut do 255. W 2 ustawienie temperatury od 1 do 45 stopni. Jak to dobrze ustawić bo chciałem polepszyć ale ostanio po braku paliwa które wygasło o 22:00 to rano jak wstałem o 4:00 dmuchawa jeszcze działała :) 

15318535880051744336327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaw te parametry fabryczne nie tykaj ich. 

Zrób lepiej kalibracje zasobnika paliwa  i ustaw wartość 15 %. Przy tej wartości jak opał będzie w zbiorniku alarm przypomni Ci , że trzeba dosypać złotego kruszca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pamiętam ustawień fabrycznych a teraz w sezonie letnim grzeje wodę na ruszcie dodatkowym :) 

 

I chciał bym ustawić by szybko wykrywał brak opału i by wyłączał dmuchawa zaraz po spadku temp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszt dodatkowy nie obejmuje tej funkcji jedynie paliwa zasadniczego czyli czarnego kruszca.

Jeżeli się pali na ruszcie dodatkowym to trzeba mieć kontrolę osobistą nad tym procesem palenia. Trzeba uzupełniać opał. Bądź poprzez econeta 300 wyłączać kocioł tak ja robiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.