Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do Pana Piotra R.


Rekomendowane odpowiedzi

WItam panie Piotrze.

 

Zauważyłam ze czesto pan zagląda na to forum wiec postanowilam skontaktować sie z panem właśnie przez tą stronę.

 

Nie pisze pana nazwiska bo i tak został pan juz tu pożądnie oskalowany. Załozylam nowy temat bo poprzednie zostały zamkniete.

 

Zaczal pan u nas robote w październiku i obiecywal ze w ciagu dwóch tyg to skończy. Jak latwo sie domyslic robota trwa do dzisiaj- jesli mozna to tak nazwac, bo od paru miesiecy przyjezdza pan na pół godziny i wraca.

 

od dawna nie moge sie do pana dodzwonic bo pan albo nie odbiera, albo jest zajete albo nagle ma pan wylaczony telefon.

 

mam tylko jedno pytanie- kiedy laskawie pan skonczy nasze zlecenie??

 

tylko tym razem prosze podac prawdziwy termin bo tych wymyslonych bylo juz mnóstwo.

 

chcialabym jeszcze wspomniec ze mój tata sklonny jest pójść w tej sprawie do prokuratora.

powód?

 

Pan Piotrek powinien sie domyślić. a jeśli ta sprawa nie bedzie szybko skonczona to opisze tu szczegóły by jak to inni pisali- przestrzec innych.....

 

aha zeby pan sie dobyslil kim jestem to napisze pare szczegółów : córka pani Anny G. a zlecenie dostał pan w Lublinie na ul. Nadbystrzyckiej.

 

i jeszcze jedno: skoro wyswietla sie panu nasz nr tel to chyba normalne ze próbujemy sie z panem skontaktowac i wypadalo by oddzwonic.

Oraz prosze nie obiecywac ze jutro pan sie pojawi w Lublinie bo te kłamswa nam sie juz znudzily.

 

wygodniej byloby powiedziec ze teraz pan nie ma czasu niz w nieskończonosc klamac.

 

a wiec czekam na konkretna i prawdziwa odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak już pisałem w prywatnej korespondencji. Uprzejmie proszę o nie używanie forum.info-ogrzewanie.pl do załatwiania spraw z piotrkiem_automatykiem. Są od tego kanały "prywatne", urzędy, sądy itp... Na naszej stronie za każdym razem wynika z tego "burda" i kolejnej chciałbym uniknąć. Zresztą jeżeli prześledzi Pani forum może się Pani przekonać, że nic poza tym co Pani napisała od piotrka_automatyka nie usłyszy/przeczyta a i tak nie wiem jaką wartość mają takie publiczne "pralnie brudów".

 

Argumenty w stylu "czy nie chcę aby ludzie dowiedzieli się jaki jest piotr r" są już nieco "przeterminowane" - jest już dość na forum o tym napisane, więc ludzie wiedzą. A jak już pisałem - nasze forum nie zostało założone jako platforma do nawiązywania kontaktów inwestorów z klientami, a więc nie mamy obowiązku pośredniczenia w rozwiązywania reklamacji. I nawet fakt, że w niektórych sprawach kontakt został nawiązany przez nasze forum nie obliguje nas do tego typu funkcji. Do czasu gdy widzimy, że coś z tego może wyniknąć zwykle nie ingerujemy w treść takiej dyskusji - jednak gdy zaczyna ona godzić w dobre imię naszego forum lub innych użytkowników (np. użytkownik zaczyna obwiniać nas o to, że wybrał tego a nie innego wykonawcę w ten sposób sugerując, ew obrażać kogo popadnie tylko dlatego, że jest zdenerwowany) reagujemy.

 

Podsumowując - jako administracja forum za treść jakichkolwiek reklam oraz wynik umów nawiązanych przez użytkowników forum w żaden sposób nie odpowiadamy. Informacji o nieodpowiedniej realizacji takich umów oraz reakcji drugiej strony nie usuwamy do momentu, kiedy dyskusja taka rodzi nadzieję, że pomoże w rozwiązaniu sporu. Jako, że rozstrzyganie takich sporów nie leży w naszych kompetencjach użytkowników na podstawie takich relacji nie blokujemy do momentu otrzymania wiarygodnego dowodu (najlepiej sądowego). Dodatkowo zastrzegamy sobie także możliwość zamykania i/lub usuwania tematów związanych z rozwiązywaniem reklamacji (w tym takich wynikających z umów z udziałem Forumowiczów) - zwłaszcza jeżeli przeistaczają się one w prowadzący donikąd dialog pytań/zapewnień/zarzutów/zarzutów w stosunku do administracji forum i postronnych Forumowiczów itp.

 

Dziękuję za zrozumienie i podczas dyskusji w temacie proszę o branie powyższego pod uwagę. Uważam, że generalnie wypowiedzi osób postronnych w tym (i podobych) tematach nie są konieczne, gdyż generalnie z doświadczenia na forum widzę, że powodują tylko "podniesienie temperatury" dyskusji, co na pewno nie przyspiesza rozwiązania sporu.

 

Pozdrawiam.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.