Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłogówka - Jak Ustawic


domelspi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Wynajmuje mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i bedzie to moja pierwsza zima wiec chciałbym żeby bylo wszystko jak należny. 

Załączyłem na próbę piec aby sprawdzić czy wszystko działa i mam wrażenie ze podłogówka nie daje rady. Mieszkanie ma 40m2 wiec nie jest to duza powierzchnia grzewcza i jak na moje oko po okolo 10h powinno juz byc czuć lekkie ciepło. 

Jestem zupełnie zielony w temacie. Dzwoniłem do właściciela i powiedział mi ze poprzedni lokatorzy mieszali cos przy instalacji i dziś mi nie powie co zrobić. 
W instalacji sa z tego co zauważyłem 2 zawory przy ktorych mozna cos pokręcić (zaznaczyłem na zdjęciach)

 

Czy trzeba je jakos odpowiednio ustawic zeby grzało jak należny? 

Dodam jeszcze ze piec dzis chodzi od 8:00 

Bede bardzo wdzieczny za podpowiedzi

 

post-74741-0-28025200-1506249122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , skąd wiesz,że pompa pracuje może jest wirnik zablokowany ? odkręć śrubę odpowietrzającą pompę i sprawdź .

 

odkręciłem i widać jak wirnik sie kreci.

 

 

Jaki kocioł to napędza i czy ma on swoją pompę? Bez pompy kotłowej ten mieszacz nie zaciągnie wody z kotła.

 

O jakim zaworze bezpieczeństwa piszesz, bo nie rozumiem.

 

kocił Beretta dwufunkcyjny 

 

nie zawór tylko odpowietrznik :)

 

Jak go mam sprawdzić? czy dziala? odkrecilem czerwony koreczek i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.