Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik St 28 Z Pid


marcinek75

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej defekt , słychać by było o takich wadach, chłopaki coś by pisali. Z tym buczeniem to u mnie ono występuje podczas rozpalania na stałej szczelinie. Gdy kocioł dochodzi do zadanej,po włączeniu sterownika który ma ustawione spaliny powiedzmy na 230 a w momencie włączenia powiedzmy 290 to wyświetlacz pokazuje 1% a wentylator stoi. Druga taka sytuacja ma miejsce w chwili przekroczenia zadanej o 5 *C,ster wchodzi na podtrzymanie i przedmuchy. Mnie osobiście drażni następujący objaw: nadmuch pracuje z 1% mocy, po pewnym czasie słyszę na ucho że obroty zaczynają wzrastać a ster nadal pokazuje 1%, dopiero po chwili to zaczyna się zmieniać,takie opóźnienie. Albo coś takiego: ster pokazuje 1%, wentyl stoi, po jakimś czasie wyświetlacz pokazuje że obroty rosną a faktycznie dmuchawa dalej stoi. Dopiero gdy na wyświetlaczu mam np. 30% nadmuchu, wentylator zaczyna pokonywać opór i zaczyna stopniowo się rozkręcać. To są takie smaczki tego urządzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.