Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuje Fachowca Który Dobierze I Zamontuje Piec


arielos86

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden forumowicz nie moze polecić sprawdzonej firmy? Mialem juz kilku i w zasadzie kazdy mowil co innego i zachwalal piec firmy ktorej byl przedstawicielem a zalezy mi na fachowcu ktory spojrzy na dom instalacje i dobierze najbardziej optymalny piec.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim opałem chcesz palić? Jakich funkcji oczekujesz od sterownika? Posiadasz zbiornik na CWU? Ile litrów? Instalacja wyłącznie grzejnikowa? Układ otwarty czy zamknięty?

 

To oczywiste, że każdy instalator poleca piece tych firm, z którymi współpracują. Dają nam na prawdę kupę gadżetów; koszulek to mam już nazbieranych chyba na 2 lata do przodu :-). A tak na poważnie - każdy poleca to z czym ma do czynienia na co dzień i za co może ręczyć, bo montuje to od kilku/kilkunastu lat i produkt nie sprawiał problemów. To oczywiste, że nie będę polecał inwestorowi jakichś wynalazków z Internetu skoro nawet nie widziałem pieca na żywo a tym bardziej nie widziałem jak wygląda proces produkcji takiego pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś najmniejszego o mocy około 10kW i tak nie będzie miał się taki kociołek nad czym sprężać.

Nie daj sobie wcisnąć 20 czy 25kW bo i pewnie lokalnie takie propozycje usłyszysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos ma doswiadczenie z pidobnym budynkiem. Szereg srodkowy lata 70te 5cm ocieplenia 2 kondygnacje plus piwnica nieogrzewana. Polecacie jakis konkretny piec moc sterownik?

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

Skam-P Premium 7 kW ze sterownikiem Scorpion lub SPPv2 jak chcesz z internetem, niedawno wysyłałem w okolicę Bydgoszczy podobny.

 

Kontaktów do sprawdzonych instalatorów publicznie się nie podaje bo mają sporo pracy i trzyma się ich dla swoich klientów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamierzam palic ekogroszkiem. Instalacja otwarta wylacznie z grzejnikami. Zbiornik na cwu 80 litrow. Od sterownika oczekuje prostoty fajnie jak by byla opcja sterowania z poziomu pokoju i mozna zaprogramowac np temperature nocna i dzienna

Jakim opałem chcesz palić? Jakich funkcji oczekujesz od sterownika? Posiadasz zbiornik na CWU? Ile litrów? Instalacja wyłącznie grzejnikowa? Układ otwarty czy zamknięty?

 

To oczywiste, że każdy instalator poleca piece tych firm, z którymi współpracują. Dają nam na prawdę kupę gadżetów; koszulek to mam już nazbieranych chyba na 2 lata do przodu :-). A tak na poważnie - każdy poleca to z czym ma do czynienia na co dzień i za co może ręczyć, bo montuje to od kilku/kilkunastu lat i produkt nie sprawiał problemów. To oczywiste, że nie będę polecał inwestorowi jakichś wynalazków z Internetu skoro nawet nie widziałem pieca na żywo a tym bardziej nie widziałem jak wygląda proces produkcji takiego pieca.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś najmniejszego o mocy około 10kW i tak nie będzie miał się taki kociołek nad czym sprężać.

Nie daj sobie wcisnąć 20 czy 25kW bo i pewnie lokalnie takie propozycje usłyszysz :)

Faktycznie byl u mnie jeden "fachowiec" ktory zaproponowal 20kw argumentując to faktem ze lepiej mieć zapas mocy. Szybko panu podziekowalem.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.