Skocz do zawartości

U571

Forumowicz
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana U571 w dniu 15 Styczeń 2015

Użytkownicy przyznają U571 punkty reputacji!

Reputacja

2 Neutralny

O U571

 • Tytuł
  Bywa od czasu do czasu

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oświęcim
 1. U571

  Rząd Przyjął Plan Naprawczy Dla Kompanii Węglowej Sa

  Kompania bankrut wypłaci czternastki. http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/gorniczy-bankrut-wyplaci-czternasta-pensje,2088174,4199#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl
 2. U571

  Temperatura Po Odizolowaniu Rur W Piwnicy

  Złączki Gebo są do maksymalnej temperatury wody 80 stopni. Chyba powinno się stosować złączki do minimum 110 stopni. http://www.gebo.com.pl/flash_katalogen/quick/flipviewerxpress.html?pn=13
 3. U571

  Rząd Przyjął Plan Naprawczy Dla Kompanii Węglowej Sa

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/847213,gornik-o-oszustwach-w-kopalniach.html
 4. Jak z poprzedniego kotła byłeś zadowolony to kup taki sam.
 5. U571

  Rząd Przyjął Plan Naprawczy Dla Kompanii Węglowej Sa

  Szukałem i nie mogłem znaleźć. Wykop mi pomógł. http://www.wykop.pl/ramka/2334292/biedni-gornicy-gdy-rozgorzala-dyskusja-o-kopalniach-schowali-swoja/
 6. U571

  Rząd Przyjął Plan Naprawczy Dla Kompanii Węglowej Sa

  Doprowadziliście do usunięcia pani burmistrz i zamknięcie kopalni odwołano. Czyli macie sprawdzoną metodę na rozwiązanie obecnego konfliktu: odwołać obecną panią burmistrz i problem z głowy. Oman7 masz mózg wyprany przez funkcjonariuszy związkowych którzy na tobie pasożytują!!! Ty jak jesteś dołowcem to pracę masz zapewnioną na innej kopalni. Funkcjonariusze związkowi będą musieli pójść do zwykłej górniczej roboty albo (w większości) na emeryturę. Oni walczą o swoje wysokie zarobki i wygodne życie kosztem was górników!!! Za wyjątkiem całowania żony i dzieci reszta co robisz jest bez sensu, bo nie ma z tego żadnego pożytku ekonomicznego dla obecnego właściciela kopalni państwa. Twoja robotę psują inni którzy siedzą w Katowicach, lub w Warszawie lub w Banku Światowym, lub w Unii Europejskiej lub na Brooklynie albo wszędzie po trochu. Jak rząd zaczął taką zawieruchę to ma scenariusze rozpisane na wszystkie możliwości. Doradcy rządowi nie są idiotami. Gdybyście jakieś 3 lata temu zorientowali się, że na was polują to była jakaś nikła szansa aby ocalić kopalnię, miejsca pracy. Teraz już jest pozamiatane!!!
 7. U571

  Rząd Przyjął Plan Naprawczy Dla Kompanii Węglowej Sa

  To pomyśl jaką nienawiść odczuwa osoba pracująca w wysokodochodowej firmie i zarabiająca 1900 zł netto na miesiąc jak w sklepie spotka się z górnikiem dołowym z deficytowej kopalni zarabiającym 5000 zł netto na miesiąc (to jak wliczymy barbórkę, 14-tkę itp) To pomyśl co o swoich rodzicach pracujących w wysokodochodowej firmie myśli dziecko jak w szkole spotyka się z dzieckiem górnika? Porównanie tak w przybliżeniu: Synthos w Oświęcimiu dochód netto około 500 mln zł na rok, zarobki pracowników średnio około 2400 zł netto na miesiąc. Kopalnia Brzeszcze deficyt 500 mln zł na rok, zarobki górników średnio około 5000 zł netto na miesiąc. Jeżeli górnicy nie sformułują postulatów dotyczących wszystkich pracowników, a tylko będą walczyć tylko o siebie to ja ich nigdy nie poprę.
 8. U571

  Kocioł Ds Mpm

  Emus zamieścił link do strony na której można przeczytać "Kotły typu MPM – DS to kotły zgazowujące drewno o nowoczesnej konstrukcji" a dalej na tej samej stronie "Paliwo: miał, węgiel, drewno". Jak te dwa cytaty mają się do siebie? Uważam że może być kocioł do miału, węgla drewna ale ten sam kocioł nie może być do zgazowywania drewna i na odwrót.
 9. Tłumaczę Twoją wypowiedź na język zrozumiały dla wszystkich: 1. Wychodzenie na pole przy temperaturze -20 stopni w futrze zamiast w bikini jest fałszywym tropem. 2. Jedzenie kiełek zamiast słoniny jest fałszywym tropem.
 10. Bez pomiaru temperatury spalin ciężko będzie coś zrobić.
 11. U571

  Reklama Volkswagena

  Mógł napisać pSZeciwko.
 12. U571

  Sas Jak Zwiększyć Temperaturę Spalin? Sas Uwt 17Kw

  To dodatkowe "lewe" powietrze wychładza spaliny. Wyczystka powinna być szczelna.
 13. U571

  Hałasy Instalacji Co W Bloku

  Masz w chwili obecnej dużą prędkość przepływu wody przez grzejniki i dlatego woda szumi w rurach. Trzeba jeszcze raz zmniejszyć nastawę wstępną na zaworach czyli zmniejszyć szybkość nagrzewania się grzejników. 1 minuta nagrzewania się grzejnika to bardzo szybko. Czas nagrzewania grzejnika mniej więcej powinien być równy czasowy stygnięcia grzejnika po zamknięciu się zaworu na grzejniku (przy grzejnikach aluminiowych 20 - 30 minut) Wymiana grzejników to nie jest dobry pomysł.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.