Skocz do zawartości
IGNOROWANY

witam


Grzybek60

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam,dlaczego jeszcze nikt nie założył blogu o kominkach na pellet,sam jestem ciekaw opowieści dziwnych treści jakie to są super wizje ognia a każda marka gorsza lub lepsza choć większość sprowadzana od ryżowców.Co do samych instalatorów to już nie wiedzą ile brać za porady i ustawienia ,myśląc że każdy zarabia miliony.Pewna firma z Ł..i za uruchomienie kominka za 3600zł wołała 800zł,a Włochowi żal było wydać 150e za uruchomienie kominka na pellet za 3500e jak to rąbie się swojego,bo nie ma obcego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty myślałeś że ktoś podłączy taki kominek za 100 złotych i do tego jeszcze swoje materiały dorzuci?


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem  o materiałach,cały układ kominowy do podłączenia kominka to od 450-600zł.Ja chcę zwrócić uwagę na cenę pierwszego uruchomienia która w Ł wynosi 800zł i to jest żdzierstwo.Te wielkie i znane sklepy jeszcze parę lat temu sprzedawały Artela,Qlimę,Zefira,Kriss,Cadel,obecnie pytając o markę słyszę że to najgorsze badziewia,a Defro to totalna pomyłka,chociaż sami kilka lat temu to sprzedawali.Nie będę polemizował ze znawcami tematu,co do słuszności ich wywodów,wszystkie są słuszne ale moje słuszniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałem Jak za same uruchomienie to fakt 800 złotych to zaporowa cena.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.