Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można reklamować ekogroszek ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś doradzić czy jest możliwość reklamowania ekogroszku ?Kupiłem dwie tony i znalazłem podczas przesypywania bardzo dużo metalowych elementów jakieś śruby gwoździe metalowe sztabki mniej więcej napełniłem tym pół litrowy słoik. Czy można coś takiego reklamować w składzie? Boję się że jeszcze dużo takich śmieci zostało w węglu i jak wsypie do pieca z podajnikiem zepsuje kocioł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam w tym sezonie zakup ekogroszku niepakowanego w worki tylko rozsypnego. Rozmawiałem na ten temat że swoim dostawcą i poinformował mnie, że podczas pakowania w worki używają elektromagnesów do usuwania metalowych przedmiotów z węgla. W związku z tym,że w wagonach którymi transportowany jest węgiel przeworzony jest też złom. Gdy kupię ekogroszek nieworkowany sam będę musiał usunąć metalowe przedmioty z węgla.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pakowanego miało być?
Miało być niepakowanego. Ekogroszek przywiozą mi nie workowany i wysypią na podjeździe.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania autora tematu to oczywiście, że można reklamować ekogroszek zawierający dużo części metalowych.  

Co do pytania kolegi Robcik to kupuję od dwunastu lat nieworkowany ekogroszek i miał i sporadycznie może coś się znajdzie np kawałek pasa transportowego, drewno a metalu nie przypominam sobie więc chyba też jest czyszczony przed wypuszczeniem na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spierał sie w tamtym roku przed sezonem grzewczym kolega co juz pare lat pali w podajnikowcu. .Ma  wg niego stały sprawdzony skład wegla, gdzie kupuje od lat ekg luzem  i że jego ekogroszek jest lepszy niz kupiony  przeze mnie na mój pierwszy sezon z OEPM  workowany Retopal w sklepie @. Spotkalismy sie znowu dopiero w maju tego roku ,juz po sezonie grzewczym.Na moje pytanie jak im sie paliło tym ekg. zrobił dziwna mine , odpowiedział jego ziec ,ze dobrze , ...nie liczac tych 10 zawleczek.Śruby i inne metalowe częsci.Jak reklamował nie wiem.

Do kopalni Piast-Ziemowit  tak on jak i ja mamy ok. 30 km.W tym roku kupiłem juz Retopal prosto z kopalni luzem.Workowałem sam ,zadnych 'dodatkow" nie stwierdziłem.

Reklamowałem w tamtym roku Retopal ze sklepu @, w jednej z 5 palet bylo powyzej normy podziarna.Zdjecia otwartego worka wysłane do sklepu @, Przyjechali , przesiali 2 worki na sicie 6 mm,potwierdzili zasadnosc reklamacji ,przeprosili i  i bez problemu załatwiono wymiane całej palety ,.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Co do pytania kolegi Robcik to kupuję od dwunastu lat nieworkowany ekogroszek i miał i sporadycznie może coś się znajdzie np kawałek pasa transportowego, drewno a metalu nie przypominam sobie więc chyba też jest czyszczony przed wypuszczeniem na rynek.


Być może ale sprzedawca chciał uzmysłowić mi, że trzeba mieć to na uwadze, że może coś nieporządanego się tam znaleźć. Kupuję u nich od 3 lat workowany groszek i nigdy niespodzianek nie było.


Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.