Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek


soad79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym zapytać czy ktoś może miał styczność z ekogroszkiem oferowanym na allegro, szukałem wszędzie ale nigdzie nie ma informacji

http://allegro.pl/najlepszy-ekogroszek-suchy-27mj-kg-1000kg-i6636467782.html#thumb/1

Dodam, że mój piec to Skam-P Premium 7kw ze sterownikiem Skorpion Plus, w poprzednim sezonie paliłem towarem z Rowexu jaskółka/bocian. 

W spalaniu większej różnicy nie widziałem poza tym że w tym mocniejszym bardzo dużo kamieniu i musiałem przebierać każdy worek przed obawą zerwania zawleczki. Dlatego myśl żeby poszukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać komentarze,np:

"Czekałem z wystawieniem opinii prawie miesiąc i niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Tak mokrego groszku nie miałem jeszcze nigdy. Po wysuszeniu pali się gorzej niż odsiewka za 650zł. Zużycie odsiewki około 25kg/dobę zużycie tego groszku około 30kg/dobę. Kosmiczne ilości popioły, mimo testowania wielu ustawień pieca. Kaloryczność, oraz ilość popiołu mocno przesadzona w opisie. Zdecydowanie nie polecam!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.