Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Menu Serwisu Sterownik Tech St-580


pawel1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam kilka pytań odnośnie menu serwisu udało mi się w niego wejść po wpisaniu kody i po za samymi ust alarmów zauważyłem dwa ciekawe ust mianowicie ust typu moc kotła do wyboru 15kw,19kw,25kw,35kw i 40kw u mnie było oznaczone na 15kw ale nie wiem o co chodzi w tym ust a drugim ust jest nadmuch a w nim pełno podpunktów typu min obr nadmuchu max obr nadmuchu min rozruch nadmuchu i max rozruch nadmuchu i tego typu ust wie może ktoś czy w tym menu serwisu jest coś ciekawego do ust aby uzyskać jakiś efekt i o co chodzi w tych ust.? jeśli pomoże wam to mogę spisać całą legendę tych ust. Z góry dzieki pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejkolego a jaki masz kocioł ? jakiej mocy , co ten sterownik obsługuje? bo nie napisałeś. Ja mam Defro Komfort EKO PZ 15 kW i ten sterownik. I właśnie tak jak u Ciebie te 15kW w menu serwisowym oznacza że ten palnik (U mnie ekoenergia żeliwny) co masz dedykowany jest da mocy wymiennika właśnie 15kW. Dalsze ustawienia to są ustawienia procesu spalania paliwa w z tzw. PIDem. Tam uprawiasz pod "siebie" parametry tak aby spalanie było jak najbardziej efektywne w stosunku do zapotrzebowania na ciepło.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego posiadam kocioł dworek bis 32kw ogrzewanie tylko mieszkania same grzejniki bez bojler i podłogówki u mnie właśnie w ustawieniach kotła było oznaczone 15kw zmieniłem to na 32kw czyżby to mogło zmienić wydajność palenia.? palenisko również ekoenergia tylko że to większe:) a wchodziłem w menu serwisu w opcję nadmuch bo to wymaga wpisania kodu 5163.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem fotki tych ust które mnie właśnie ciekawią :) i po wpisaniu kodu po którym ujawniło sie menu serwisu moc kotła jest jeszcze wybór retoryki- zwykły lub obrotowy o co w tym chodzi.?:)

post-75116-0-44254100-1508349622_thumb.jpg

post-75116-0-42336200-1508349631_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retoryki? Chodzi pewnie o palnik tzw.retorta jest stała i obrotowa zależy jaką masz ? Obrotowa tzn , że "korona palnika " w trakcie ruchu ślimaka obraca się . Kurczę a nie masz instrukcji do tego kotła? Tam pewnie masz wszystko opisane.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam instrukcję do sterownika ale pod podpunktem menu serwisu napisane jest że coś tam serwisem zajmuję się firma tech-sterownik i tyle :/ a coś z tych ust ze zdj ogarniasz.?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.