Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Zamiast Tilgner Ekr


mihoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam piec Tilgner EKR w starym domu i działa ok. Teraz buduje nowy dom i się zastanawiam czy brać dalej Tilgnera czy może inny. Tilgner w porównaniu z innymi słaby sterownik i nie wiem czy ma najnowszy palnik. Zawleczkę wymieniałem 2x na 7 lat użytkowania. Zastanawiałem się czy może kocioł  Malina, brat ma już 4 rok nie ma z nim problemów. Szukam pieca do 7 tyś max na 110 m2. Na pellet odpada ze względu na cenę kotła. Gazu nie ma. Co doradzacie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zrobilem tak samo mam dom 120 parter i w wieksza polowe mam podłogowke 3 pokoje bez i to nojwiekszy błąd

Na taki metraż to kocioł 10 kw powinien starczyc tyle ze trzeba kupic cos dobrego i dobrze ocieplony bo kotlownie pewnie bedziesz mial niedużą i nagrzewac sie bedzie ja mam kociol sloabo ocieplony nagrzewaja sie furtki blacha od strony palnika i w kotlowni mam 40 st

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozwalal ktos z was "podlgowe w scianie" ?Fajne i ciekawe rozwiazanie. Eliminuje efekt unoszenia kurzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.