Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po 17 Latach Piec Do Wymiany :( Prosze O Pomoc.


szachrajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich   serdecznie . 

 

Tak jak w temacie tydzień temu okazało sie ze jest dziura a nawet kilka małych dziurek . Piec był kupiony z Pleszewa od  Firmy  Skamet tradycyjny zasypany z góry miałem . Jeden Pan w sklepie mi powiedział jeśli wytrzymał 17 lat  to i tak  dobrze . Nie chce tej  firmy tu jakoś oczerniać ale tak myślę sobie może od nich kupić przez tyle lat to juz powinni mieć jakieś doświadczenie . Chce teraz piec z podajnikiem z boku kocioł . 

 

Czytałam tu na forum na temat Firmy    Palnik Wery  -- http://www.palnikwery.pl/index.html czy ktoś z Was posiada taki piec i czy jesteście zadowoleni ?? 

Byłam w sklepie doradzali mi piec Firmy Defro - Komfort Eko - 

Również ktoś doradzał piec od POLSPAW-  SAWICKI 

 

Budynek jest 150 m -- to piec powinien być 20 kw 

Jest ocieplony styropian 6 - ale poddasze  NIE  -- może uda mi sie we wakacje ocieplić. 

 

Prosze doradzie mi jaki jest dobry piec  z jakiej firmy  żeby po 5 latach znów  nie  wymieniać ..

 

POZDRAWIAM -- szachrajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn powiedział mi mamo takie posty można sobie  kupić  czy to prawda jestem w szoku co piszą na temat tej  firmy same  pozytywne opinie . Czy ktoś z Was  ma ten piec z  firmy - piecbud Jan Klęczaj ??? 

 

 

http://wentylacja.co...irmy-82497.html

 

ZNALAZŁAM PRZYPADKIEM ŻEBY  NIE  BYŁO !!! 

Czytałam dziś na temat  Olimp czy Lava? jaki pellet  kto korzysta z tego czy jesteście zadowoleni ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko 20kW?, przecież standardowo wstawiają 25 :)

Tak na poważnie to 10 do 12 pewnie styknie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.