Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uklad Otwarty Co


Gość predox999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,uklad otwart co 4 grzejniki bojler 100l kociol 13 kw, wlasnie dzisiaj podlaczylem zasilanie do bojlera i napuscilem wody do calego ukladu,przeciekow zadnych nie mialem.Zaczalem rozpalac w piecu tak jak kolega mowil zawor grzybkowy byl zakrecony temp miala byc 65 stopni, rozpalalem drzewem ,wiadomo szybko temp zlapal kociol ,ale jest jedno ale mianowicie poszlem odpowietrzac grzejniki i nagle zlapalo temp 95 stopni az sie wystraszylem szybko zamklem drzwiczki ,a rura az sie trzesla i na girze w naczyniu wywalilo wode przez odpowietrznik ,ale po chwili ustalo.Czy tak jest normalnie ze sie tak stalo?? Mam dodatkowo odpowietrzniki zalozone na zasilaniu ale zaden pary nie puscil ,u gory maja takie czarne nakretki ,jak one maja byc? Czy odkrecone do oporu ,czy zakrecone? I dlaczego wody jak sie gotowala nie slyszalem w rurach? Jak mialem ta temp dwa grzejniki byly zapowietrzone a pozostale dwa zimne,moze dlatego tak szybko zlapalo ta temp 95 stopni? Wiem przekroczylem temp nie powinno tak byc moja wina ale tak sie jakos stalo,jutro postaram sie zrobic fotke, ale po chwili odpowietrzylem grzejniki temp 65 stopni pompka wlaczona po 15 min grzejniki gorace i wszystko normalnie dziala,cala instalacja cicho chodzi,jest ok,tylko czy ta zagotowana woda byla ok? Prosze o jakies sugestie dzieki i pozdrawiam,jeszcze sie odezwe;;milego wieczoru,uf ale goraco heheh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.