Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro Standard.przeróbka Na Dolniaka


emilin

Rekomendowane odpowiedzi

Będę jednak nieco upierdliwy :) i dopytam odnośnie dolnego spalania- jak mianowicie podawałeś PW gdy paliłeś od dołu?

Czy kombinowałeś z podawaniem od strony popielnika czy też odrazu dorobiłeś klapkę w drzwiczkach zasypowych.

Czy mógłbyś jeszcze podać jaka stałopalność osiągałeś przy spalaniu dolnym a jaką przy górnym?

Bo może w moim przypadku też nie ma co kombinować z dolnym paleniem tylko palic od góry?

 

Obecnie palę metodą bez wygaszania i osiągam stałopalnośc na 1 zasypie ok 8 godz , spalając dziennie ok 27 kg węgla kamiennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW miałem wspólne razem z PG tzn. z popielnika.sam palnik wygladał podobnie jak na tym zdjeciu

post-28863-0-47643900-1358429646_thumb.jpg

jak weźmiesz jedną strone wstecz to tam sobie powiekszysz ta fote,jeden z kolegów pisał jak ma u siebie.

A klapkę w drzwiczkach zasypowych (KPW) to dorabiałem dopiero do palenia od góry,przy dolnym paleniu jej nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam :D

Pale od góry,zrobiłem KPW, w fazie odgazowywania węgla niestety ale kopci z komina :(

Czy może to byc spowodowane tym że otwór w mojej KPW jest za mały i przez to za mało podaje PW?

A może to wina węgla?

Węgiel brunatny z Bogdanki,czytałem na forum że jest on jest trudny do spalania bezdymnego.

Moja KPW

post-43768-0-54190800-1383598220_thumb.jpg

post-43768-0-16963700-1383598296_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.