Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się na forum.

    Możesz przeglądać forum bez rejestracji. Jeżeli chcesz zadać pytanie lub odpowiedzieć zarejestruj się lub zaloguj jeżeli masz już konto. Także zdjęcia i załączniki są dostępne tylko po zalogowaniu. Zapraszamy.

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'Kocioł SOLARET' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Kotły, piece i inne źródła ciepła
    • Kotły z podajnikiem
    • Kotły zasypowe
    • Kotły gazowe
    • Pompy ciepła
    • Kotły i piece elektryczne, promienniki podczerwieni
    • Kominki, kozy i inne piece
    • Inne tematy o kotłach i piecach
  • Inne sposoby ogrzewania
    • Kolektory słoneczne
    • Ogrzewanie niekonwencjonalne
  • Instalacje
    • Instalacje CO i CWU
    • Kominy dymne i spalinowe
    • Wentylacja i rekuperacja
    • Wytwarzanie energii elektrycznej na cele grzewcze (i nie tylko)
  • Inne tematy związane z ogrzewaniem
    • Opał
    • Izolacje
    • Kwestie finansowe
    • Ogłoszenia drobne
    • Instrukcje, DTR, artykuły, narzędzia, programy...
  • Tematy różne
    • Sprawy organizacyjne
    • Przywitaj się
    • Rozmowy na dowolny temat

Blogi

  • Blog forum.info-ogrzewanie.pl
  • Ogrzewania podłogowe

Kategorie

  • Aktualności
  • Poradnik
    • Kotły/piece
    • Energia odnawialna

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Co ogrzewam?


Instalacja


Źródło ciepła


Adres strony www


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam. Przeczytałem już kilkadziesiąt postów na temat ustawiania i przetestowałem prawie wszystkie lecz żaden nie dał pożądanych efektów. Nie znalazłem również nikogo kto by miał mój piecyk firmy polskiej "SOLARET" z podajnikiem ślimakowym. Kocioł ma moc 25kw dom 140metrów ocieplony 10cm styropianu okna szczelne profil schico.mam teraz ustawienia 10s podawania 50s. przerwy nadmuch 40% osłona prześwit ok 2 cm. komin otwarty do połowy. aha długo dochodzi do temp 65stopni. grzeje tylko dół bez podłogówki w sumie 4 grzejniki. Może ktoś w końcu mnie oświeci jak by go tu dobrze ustawić. Producent podał że spala ok 4kg na godzinę to łatwo policzyć że to dużo zakladam że w tedy by musiał pełną parą iść piec na całą powierzchnie grzewczą. Ale teraz spalanie i tak mam duże a grzeje już 2 zimę i ciągle walczę z ustawieniami MASAKRA. sterownik compit r510
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.