Witam. Przeczytałem już kilkadziesiąt postów na temat ustawiania i przetestowałem prawie wszystkie lecz żaden nie dał pożądanych efektów. Nie znalazłem również nikogo kto by miał mój piecyk firmy polskiej "SOLARET" z podajnikiem ślimakowym. Kocioł ma moc 25kw dom 140metrów ocieplony 10cm styropianu okna szczelne profil schico.mam teraz ustawienia 10s podawania 50s. przerwy nadmuch 40% osłona prześwit ok 2 cm. komin otwarty do połowy. aha długo dochodzi do temp 65stopni. grzeje tylko dół bez podłogówki w sumie 4 grzejniki. Może ktoś w końcu mnie oświeci jak by go tu dobrze ustawić. Producent podał że spala ok 4kg na godzinę to łatwo policzyć że to dużo zakladam że w tedy by musiał pełną parą iść piec na całą powierzchnie grzewczą. Ale teraz spalanie i tak mam duże a grzeje już 2 zimę i ciągle walczę z ustawieniami MASAKRA. sterownik compit r510