Skocz do zawartości

Peeter

Forumowicz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peeter

  1. To jest temp. załączenia. Temp. wyłączenia jest niższa o kilka stopni histerezy.
  2. Przydałoby się więcej informacji nt instalacji. Ile i jakie regulatory pokojowe, ile zaworów mieszających? Co to za parametr: 9941,0 kg/h?
  3. Sprawdź co masz ustawione w ustawieniach serwisowych\ustawienia mieszacza 1\wybór termostatu
  4. Jeżeli masz jakiś omomierz, to możesz sprawdzić rezystancję czujnika po wypięciu go ze sterownika. Powinien mieć w temp. pokojowej trochę powyżej 1000 ohm. Jeżeli ma inną wartość, to uszkodzony czujnik. W przeciwnym wypadku uszkodzone wejście w sterowniku.
  5. Ten program jest gdzieś do zdobycia?
  6. Zauwżyłem, że wpływ na wydajność ma poziom pelletu w zbiorniku. Przy poziomie bliskim dna pellet w rurze ze ślimakiem jest jakby luźniej upakowany.
  7. Wg tego obrazka 860 obsługuje czujnik temp. spalin. Niestety wersja dla Kostrzewy (860P3-O) jest jakaś zubożona i nie obsługuje.
  8. Waga paliwa zmierzonego w teście wydajności podajnika też jest wpisywana w menu serwisowym.
  9. Przeprowadzałeś kalibrację poziomu paliwa? Opis z instrukcji obsługi: Regulator oblicza poziom paliwa w oparciu o jego bieżące zużycie. Ustawienia fabryczne nie zawszę będą odpowiadać rzeczywistemu zużyciu paliwa przez dany kocioł, dlatego do poprawnego działania metoda ta wymaga kalibracji poziomu przez użytkownika regulatora. Nie są wymagane żadne dodatkowe czujniki poziomu paliwa. • Kalibracja: Zasypać zasobnik paliwa do poziomu, który odpowiada pełnemu załadunkowi 100%, po czym ustawić wartość parametru: Ustawienia kotła > Poziom paliwa > Kalibracja poziomu paliwa > Poziom paliwa 100% W oknie głównym wskaźnik ustawiony zostanie na 100%. Oznaką trwania procesu kalibracji jest pulsujący wskaźnik poziomu paliwa. Wskaźnik będzie pulsował do czasu zaprogramowania punktu odpowiadającego minimalnemu poziomowi paliwa. Należy na bieżąco kontrolować obniżający się poziom paliwa w zasobniku. Z chwilą, gdy poziom obniży się do oczekiwanego minimum, należy ustawić wartość parametru: Ustawienia kotła > Poziom paliwa > Kalibracja poziomu paliwa > Poziom paliwa 0%
  10. Wydaje mi się, że sama sonda nie wystarczy. W oryginale jest jeszcze jakiś moduł, który przez RS485 komunikuje się z "głównym" sterownikiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.