Skocz do zawartości

Bodzio1975

Forumowicz
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O sobie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Dolnosląskie

Ostatnie wizyty

621 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Bodzio1975

Ciekawy

Ciekawy (3/14)

  • Pierwszy post
  • Współtwórca
  • Tydzień pierwszy zaliczony
  • Miesiąc później
  • Od roku na pokładzie

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Aby nie zakładać nowego wątku mam jedno pytanie które mnie ciekawi. Dlaczego w regulatorze pokojowym SPK LUX jest zastosowany zasilacz (sterowanie przewodowe) skoro pracuje on też bez tego zasilacza??
  2. Dzięki gilal zegar działa prawidłowo
  3. Nie mam modemu. Zegar ewidentnie chodzi wolniej tzn. po około 3 godzinach od ustawienia spóźnia się około 15minut itd.
  4. Ustawiałem zegar już 2 razy i się spóźnia
  5. Witam posiadam regulator Pokojowy SPK LUX ---problem polega na tym że na wygaszaczu ekranu ustawiony mam zegar który późni się około jednej godziny na 12 godzin. Co może być tego przyczyną?.
  6. Pań z TECH odpowiedział: cyt.W starszych wersjach typu AG LUX mogą być ograniczone funkcje. Zmiana trybu pracy pomp przez regulator pokojowy jest dostępna tylko dla wybranych sterowników. Komunikat ten oznacza, że w przypadku tego sterownika nie jest ona możliwa.
  7. Ok zadzwonię dziękuje
  8. Dzień dobry Posiadam kocioł ze sterownikiem Defro AG z 09.2013r, postanowiłem dokupić do niego regulator pokojowy SPK LUx który jest z .3.2016r. więc różnica wiekowa między nimi niewielka. Mam pytanie do forumowiczów czy ktoś z was posiada lub posiadał taką kombinację ponieważ u mnie nie działa funkcja zmiany trybu pracy (zdjęcia). Pozostałe parametry działają. Proszę o pomoć
  9. Sterownik pieca z 2013roku a spk lux z 2016 to chyba nie duża różnica "wieku" poza tym reszta funkcji działa
  10. Witam ja zapytam się o cos innego posiadam kocioł ze sterownikiem Defro AG i zakupiłem Regulator pokojowy spk lux lecz po wejsciu w ustawienia i chcąc zmienić tryb pracy np. z ogrzewania domu na priorytet bojletra wyświetla mi się komunikat "Brak możliwości zmiany trybu pracy pomp przez regulator pokojowy" Czy ty też tak masz. Nie posiadam zaworu czterodrogowego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.