Skocz do zawartości

Butu

Forumowicz
 • Postów

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Butu Osiągnięcia

Żółtodziób

Żółtodziób (2/14)

 • Pierwszy post
 • Tydzień pierwszy zaliczony
 • Miesiąc później
 • Od roku na pokładzie
 • Starter dyskusji

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

 1. Ustawiam na najwyższy bieg, próbuje zakręcać grzejniki ale nie daje to zbyt wiele. Założyłem zawory kulowe, bo moze za maly przekroj do grzejnika ale i to nie wiele zdziałalo. Ostatni grzejnik jest na poddaszu, dl rury pp do gory kolo 3m 1cal, od tego do grzejnika rura pp 25 tez cos kolo 3m. Grzejnik wybralem niefortunnie z castoramy, geniale 20 żeberek. Podłącz krzyżowo. Co może być jeszcze nie tak?
 2. Mój piec Viadrus u22, wydajność 17,4kW. Do tego pompkę 25/60/180. Średnica rur 1 cal, podłącz do grzejników 3/4. Zasilanie zbiornika wyrównawczego rurka ok 1cm a wejście mniej, kolo 8mm. Piec jest na 10 grzejników. Niestety grzejnik, który jest najwyżej słabo grzeje. Czy mała średnica rurki do zbiornika wyrównawczego może być przyczyną, czy coś innego?
 3. Witam. Niedawno na poddaszu montowałem grzejnik Geniale z Castoramy. Zastosowałem na piony rurki pp stabi 32 a podłączenie grzejników stabil 20. Na pionie podłączone są 3 grzejniki. Na zasilaniu posiadam automatyczny odpowietrznik. Na piecu 70C nawet 80 i z tego co zauważyłem, to góra grzejnika grzeje niesamowicie, ale dół już nie za bardzo, jest letni. Mam pompę obiegową, ale nawet na wyższym biegu nic się nie zmienia. W czym może tkwić problem?
 4. Witam. Mam problem z kotłem, otóż po otwarciu drzwiczek górnych, wydostaje się duża ilość dymu. Mam nowy komin o przekroju 200. Co można zrobić w tej sytuacji, aby nie dymiło się tak?
 5. na tym rozgałęzieniu przed ostatni grzejnik nie grzeje. A ostatni natomiast jest ok. Tak więc co to może być?
 6. Mam śrubonki. U góry mam zwykły zawór prosty czyli ta gałka, a na dole mam sam śrubonek, bez zaworu zwrotnego.
 7. Witam wszystkich. Mam problem z jednym grzejnikiem, otóż nie grzeje. Na tym zasilaniu są podłączone 2 grzejniki, to jest wąż 20 i to jest w łaziencę i za ścianą w pokoju. W łazience bardzo dobrze grzeje, jednak za ścianą ani trochę. Grzejnik w pokoju jest niżej zamontowany niż ten w łazience. Mam nawet pompkę zamontowaną i nic nie daje. Co to może być?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.